Przeprowadzki Dania-Polska-Dania-Europa

 

Przeprowadzka dla każdego to spory stres i duża niewiadoma. Dlatego też zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę przeprowadzek z Danii do Polski i z Polski do Danii. Zajmujemy się przeprowadzkami osób prywatnych oraz firmowych. Aby dopasować nasze usługi do Państwa potrzeb podzieliliśmy naszą ofertę dla Państwa na kilka opcji:


1 Samochód z kierowcą – w tym przypadku zapewniamy przewóz rzeczy samochodem transportowym prowadzonym przez wykwalifikowanego kierowcę. Zamawiający sam zajmuje się zapakowaniem i załadunkiem przewożonych przedmiotów oraz ich późniejszym wypakowaniem. Firma Basmar nie odpowiada za zniszczenia wynikające z działania osób niezwiązanych z firmą.


2. Samochód + osoby do noszenia – zamawiając tą usługę pracownicy naszej firmy zajmą się załadowaniem i rozładowaniem przewożonych przedmiotów. Klient zobowiązany jest je przygotować i zabezpieczyć.


3. Samochód + osoby do noszenia + pakowanie – zamówienie tej usługi oznacza ,że nasi pracownicy zajmą się przeprowadzeniem Państwa domu, mieszkania czy firmy kompleksowo, począwszy od pakowania mienia po rozładunek i rozpakowanie w miejscu przeznaczenia.


przeprowadzki dania polska


Prosimy o powiadomienie nas o terminie przeprowadzki w terminie ok 1-2 tygodnie przed planowanym dniem załadunku mienia.


Na każdy transport podpisujemy umowę która gwarantuje Państwu terminowy załadunek i rozładunek a także ubezpieczenie Państwa własności na cały czas transportu.


Na życzenie wystawiamy faktury VAT, także faktury VAT EU.


Podczas realizacji każdej przeprowadzki, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa, terminowości i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.

Ze względu na złożoność przedsięwzięcia jakim jest każda przeprowadzka, usługę wyceniamy indywidualnie. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, dostosowane do potrzeb i możliwości klienta.ZADZWOŃ LUB NAPISZ PO BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!

 

Zasięg: Polska, Dania, Kopenhaga, Aalborg, Klitmoller, Randers, Horsens, Esbjerg, Kolding, Odense, Frederikssund, Roskilde, Aarhus, Viborg, Frederikshavn

Formularz kontaktowy

Copyright ©2016 Basmar. Polityka Prywatności
 
przeprowadzki dania polska, przeprowadzki polska dania, transport polska dania, transport dania polska